Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Turkcell Fatura Sorgula

turkcell fatura sorgula

Faturalarınızın bilgileri adresinize gelmediyse, fatura borcunuzu öğrenebilmek için çok kolay bir yol vardır. İnternetten Turkcell fatura sorgula servisimizi kullanarak anında fatura borcunuzu öğrenebilirsiniz. Numaranız üzerinden hattınızın fatura tutarının bilgisini alabilirsiniz. Güncel ve geçmiş dönem borç bilgilerinizi inceleyebilmek için telefon numaranız üzerinden Turkcell fatura sorgulama yapmanız yeterli olacaktır.

Fatura Sorgulama Servisimizin Kolaylığı İle Tanışın

Evinizde ailenizin telefon fatura borçlarını takip etmekte zorlanıyor musunuz? Turkcell fatura sorgula, Vodafone fatura sorgula, Türk Telekom mobil fatura sorgula servislerimiz sayesinde fatura takibiniz daha da kolaylaşacaktır. Faturanızı ödeme merkezlerine gitmeden kolayca öğrenebilmek için yukarıdaki fatura sorgula linkine tıklayarak sorgulama sayfasından numaranız üzerinden Turkcell fatura sorgula işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Telefonumuz sürekli yanımızda olduğu için iletişimde sıkıntı yaşamamak için borcunu düzenli olarak ödememiz gerekmektedir. Bunun için de faturalarımızı sık sık kontrol etmek gerekir. Fatura sorgula servisimiz sayesinde anında telefon numarasından fatura borcunuzu öğrenebilirsiniz. Ailenizin faturasını en kolay bu şekilde takip edebilir, aile içinde her bireyin telefon borcunu fatura sorgulama servisimiz ile bilgi alabilirsiniz.  

Fatura Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.