Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Numara Sorgula

Numara sorgula işlemini çeşitli sebeplerden ötürü yapmak isteyebilirsiniz. Sürekli bilmediğiniz bir numara tarafından rahatsız ediliyor ve bu numaranın kime ait olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Ya da gün içerisinde yoğunluktan sizi arayan numaralara cevap verememiş ve zaman bulup telefonunuza baktığınızda da bir sürü cevapsız çağrı arasından rehberinizde kayıtlı olmayan numaralar ile karşılaşmış olabilirsiniz. İşte bu ve bunlar gibi sebeplerden ötürü numara sorgulama işlemine ihtiyaç duyabilirsiniz. 

Sitemiz aracılığı ile çok pratik ve kısa bir sürede öğrenmek istediğiniz numaranın kime ait olduğunu öğrenmeye ne dersiniz? Yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Sitemizde yer alan numara sorgulama programı ile öğrenmek istediğiniz numarayı sorgu paneline yazabilir ve sonuca bir an önce ulaşabilirsiniz. 

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom mobil gibi Türkiye'nin büyük telekomünikasyon firmalarına ait tüm numara sorgulama işlemlerini lisans belgesi ile hizmet veren sistemimizden yapabilirsiniz. 

Türk Telekom Mobil Numara Sorgulama

24 Nisan 1995 tarihinde PTT'nin posta ve telekomünikasyon tarafından, birbirinden ayrılması sonucunda devlet tarafından kurulmuştur. Türkiye'ye telekomünikasyon hizmetleri sunmak amacı ile kurulan Türk Telekom, 26 Ocak 2016 tarihinde, Türk Telekom mobil Grubu altında bulunan TTNET ve Avea markalarını tek çatı altında toplayarak hizmetlerine devam etmektedir. 

Türkiye'nin en köklü telekomünikasyon şirketleri arasında yer alan Türk Telekom mobile ait numara sorgulama işlemlerinizi sorgulama panelimiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom mobil numara sorgulama yapmak için sadece bir kaç dakikanızı ayırmanız yeterli.

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulamak İçin Tıklayın Turkcell operatöründen hizmet alıyorsan, telefon numarası bulmak için dışarıda dolaşmana hiç gerek yok. Telefondan numara ...

Devamı

Numara Sorgulamak İçin Tıklayın Telefon numaralarını sorgulamak ülkemizde 118’li servisler ile sağlanmaktadır. Hizmet kapsamında 118’li servislerden hangisi doğ ...

Devamı

Numara sorgulama yapmak hayatımızı kolaylaştırır. Evde, işte, okulda, otobüste, tatilde bilmediğin numara seni aradığında hemen numaradan isim sorgula işlemini gerçekleşti ...

Devamı

Numara Sorgulamak İçin Tıklayın Önemli bir toplantıdayken sürekli arayan numaradan rahatsız oldun dimi? En önemli yerde bile sürekli telefonuna çağrılar ...

Devamı

Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.