Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Telefon Numarası Sorgulama

telefon numarası sorgulama

Telefon numaralarını sorgulamak ülkemizde 118’li servisler ile sağlanmaktadır. Hizmet kapsamında 118’li servislerden hangisi doğru sonucu veren hangisi bilemeyebilirsin. BTK lisansına sahip 11833 rehber servisimizde istediğin numaralara ulaşabilirsin. Sürekli arayan rahatsız eden numaralara ulaşabilmek için işlemlerin çok kolaydır. Tek tıklama ile Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone operatörlerinden kolayca numara sorgulamana yardımcı oluyoruz. Telefon numarası sorgulama hizmetimizden ister müşteri hizmetlerimize danışarak istersen de online olarak internet sitemizden gerçekleştirebilirsin. Saniyelerini alabilecek servisimiz ile bilinmeyen numaraları bulabilirsin.

Gün içinde yedi yirmi dört online olarak kesintisiz hizmet vermekteyiz. Arayıp bilgi alabilir, internetten sorgulama yapabilirsin. isimden numara sorgulama, numaradan isim sorgulama işlemlerini kolayca halledebileceğin online servisimiz ile tanışabilirsin. Arayan numara kim diye merak ettiğin her numaranın sahibini servisimiz ile bulabilirsin. Arada sırada sesini duymak istediğin kişilerin de numarasını öğrenerek güncel telefonları ile iletişime geçebilirsin.

Turkcell Telefon Numarası Sorgulama

Bilgi servisimizden faydalanmak için aradığın kişiyi bulabilmek için BTK onaylı servisimizden bilgi alabilirsin. Ayrıca, Turkcell numara sorgulama için sadece Turkcell üzerinden değil tüm operatörler üzerinden de numara sorgulayabilir, aradığın numara kimin üzerine kayıtlı anında öğrenebilirsin. Mobil cihazlardan, tablet ve web üzerinden kolayca numara sorgulayabileceğin servisimizden hemen şimdi arkadaşlarına ulaşabilirsin. Güvenle numara sorgulama yapabileceğin servisimizden hizmet alabilir, web sitemizden isim ya da numara sorgulayabilirsin. Kendi cep telefonundan, bilgisayarından ister uygulamamızı indirerek, istersen de web sitemizden sorgulama yaparak anında öğrenebilirsin. 

Daha önce yayınlamış olduğumuz konu ile alakalı "Telefon Numarası Bulma" başlıklı yazımızı da dilerseniz okuyabilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz. 

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
İsimden Numara Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres

Şirket Telefonu Sorgula

Şir­ket te­le­fo­nu sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Firma Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Firma Şehir Bölge

Fatura Sorgula

Fa­tu­ra sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz ve­ri­ta­ban­la­rı­mız ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler ve­ri­ta­ban­la­rı­mız­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.