Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Telefon Numarası Bulma

telefon numarası bulma

Sürekli arayan numaralar hayatımıza etki edebiliyor, sinirimizi bozabiliyor. Bunun sebebi de önemli durumlarda sürekli arayan numaradan dolayı telefonumuzda işlem yapamayışımızdan dolayıdır. Önemli bir durumda hemen ulaşmamız gereken kişiye ulaşamayınca sinirlenebiliyoruz doğal olarak. Bu nedenle arayan kişinin kim olduğunu öğrenmemiz telefon numarası bulma ile gerçekleşebilir. Numara sorgulama yaparak Turkcell, Vodafone, Türk Telekom numaralarına ait numaraların kim olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.

Rehberinizde kayıtlı olmayan numaranın kim olduğunu bulabilmek ve öğrenebilmek için saniyeler içinde sonuç alabileceğiniz bilinmeyen numaralar servisimiz ile bulabilirsiniz. “Arayan numara kim?” diye merak ettiğiniz her numarayı anında kim olduğunu öğrenebilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşmadan, hızlı, pratik ve kolay yoldan telefon numarası sorgulama yapabilirsiniz. Telefon numarası bulma uygulaması indirmeyi düşünüyorsanız akıllı cihazlarınıza 11833 bilinmeyen numaralar servisi uygulamamızı da indirebilirsiniz. Türk Telekom, Vodafone, Turkcell numaralarına ait tüm numaraları öğrenebilirsiniz. Telefonunuza hiç tanımadığınız numaradan arama geldiğinde ve her çağrıya da cevap vermek istemediğinizde işleminiz telefon numarası bulmak olsun. Böylece aklınızda kalan numaraların kim olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.

Turkcell İsimden Telefon Numarası Bulma

Turkcell telefon numarasına ait telefon numaralarını öğrenmek için numara sorgulama işlemini gerçekleştirirken telefon numarasını yazarak sorgula işlemini geçerek sonucu görmeniz gerekiyor. İstediğiniz zaman istediğiniz anda ihtiyacınız olduğunda bilgi servisimiz sayesinde sorgulama yapabilirsiniz. Misyonumuz ve vizyonumuz ile size en iyi ve en kaliteli hizmet verebilmek adına isimden numara bulma Turkcell hizmetini sağlamaktayız. Türkiye’nin her yerinde numara sorgulama işlemini gerçekleştirebileceğiniz servisimiz ile “Biri beni aradı, telefon numarası bulma nasıl yapabilirim?” dediğiniz her an yanınızdayız.

Bir önceki yazımız olan "Telefon Numarası Sorgula" başlıklı makalemizi de okuyarak konu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

İsimden Numara Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.