Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

İsimden Numara Bulma

isimden numara bulma

Çok uzun zamandır aklınızda bir sevdiğiniz varsa ve bir sesini duymak için can atıyorsanız isimden numara bulma servisimiz ile rehberinizde kayıtlı olmayan kişinin numarasını bulabilirsiniz. Numarası olan sevdiğinizin numarası değiştiyse bile yeni numarasını isimden numara bulma ile öğrenebilirsin. Karşınızdaki insanın sesini duyduğunuzda yaşayacağınız sevinç ile iyi ki bilinmeyen numaralar servisini kullanmışım diyeceksiniz.

İsimden Cep Numara Sorgulama ile Sevdiğinizin Numarasını Öğrenin

Akrabanızın, sevdiğiniz bir arkadaşınızın, uzakta oturan kardeşinizin numarasını kaybettiğinizde ulaşmanız için kişi sorgula servisimizden faydalanabilirsiniz. Yeni tanıştığınız ve adını soyadını hatırladığınız kişinin telefon numarasını almayı unuttuysanız eğer yine isimden numara bulma yapabilirsiniz. Bilinmeyen numaralar servisinden faydalanarak aradığınız kişinin telefon numarasını anında öğrenebilirsiniz. Numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin, uzun zamandır ulaşamadığınız insanın numarasını kişi sorgula servisimiz ile internetten hemen bulabilirsiniz.

İsimden numara bulma işlemlerini gerçekleştirmek günlük hayatta en çok ihtiyaç duyduğumuz bir durum olarak karşımıza her zaman çıkmakta. Uzun süredir görüşmediğiniz kişinin isimden cep telefon numarası bulmak için tek yapmanız gereken yukarıda bulunan kişi sorgula butonuna basarak adını ve soyadını yazmaya başlamanızdır. Lise, ilkokul, üniversiteden arkadaşlarınızı bulabilmek için isimden numara bulma servisimiz ile sağlayabilirsiniz. En çok ihtiyacınız olan numarayı bulmak için hemen numara sorgulamaya başlayın. Sosyal medya aracılığı ile bulamadığınız kişileri isimden numara bulma ile numarasını bulabilirsiniz. Bilinmeyen numaralar servisimiz imdadınıza yetişir ve sizi yarı yolda bırakmadan aradığınız kişinin telefon numarasını bulmanıza yardımcı olur.

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
İsimden Numara Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres

Şirket Telefonu Sorgula

Şir­ket te­le­fo­nu sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Firma Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Firma Şehir Bölge

Fatura Sorgula

Fa­tu­ra sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz ve­ri­ta­ban­la­rı­mız ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler ve­ri­ta­ban­la­rı­mız­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.