Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Dava Sorgula ve Mahkeme Sorgula Hizmeti

dava sorgula

Davanız var ve adliyeye gitmeye zaman bulamıyor musunuz? Davanızın durumunu merak ediyorsanız hemen dava sorgula servisimizden faydalanabilirsiniz. Davaları takip etmek ve davanızı sorgulamak için Uyap işbirliğinde çalıştığımız dava sorgula servisimize danışmanız yeterlidir. En güvenilir bilgiyi ve davanızın durumu hakkındaki bilgiyi istediğiniz zaman alabilirsiniz.

Mahkeme Dava Sorgulama Yapmanın Tek Adresi

“Davam ne durumda? Duruşmanın tarihi ne zaman? Ne zaman davam sonuçlanacak? Temyize girmiş mi?” gibi sorularınızın hepsini müşteri temsilcilerimiz tarafından yanıt alabilirsiniz. TC kimlik no ile dava sorgulama yapabilir, istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi ile çalıştığımız için mahkeme sorgulamalarınızın hepsi güvenli ve doğru içeriktedir. Kolay ve pratik olan servisimizden sizde hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Boşanma davanız, icralık dosyanız veya hakkınızda açılmış davanın olup olmadığını öğrenmek için hemen mahkeme dava sorgulama yapabilirsiniz. Uzun süren işlemleri öğrenebilmek için adliyede sıra beklemenize gerek yoktur. Aradığınız bilgiyi uzman müşteri temsilcilerimiz sayesinde de öğrenebilirsiniz. Birkaç sorunuz ile hemen merak ettiğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Dava sorgula servisimiz ile gerçekleştireceğiniz sorgulamalar hakkında güvenle bilgi elde edersiniz. UYAP sayesinde davalarınız hakkında ve 11833 Dava Sorgula servisimiz sayesinde mahkeme sorgulama hizmetini alabilirsiniz. Tüm merak ettiklerinizi hemen şimdi yukarıdaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.

© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.