Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Arayan Kim

arayan kim

Teknolojinin bizlere sunduğu en büyük kolaylıklardan biri de cep telefonlarıdır. Cep telefonları hayatımıza girdiğinden itibaren işlerimiz daha da kolay bir haldedir. Her insanda bulunan neredeyse olmazsa olmazlarımızın arasında yer alan cep telefonları günümüzün en büyük iletişim araçlarından biridir. Cep telefonlarımıza zaman zaman bilinmeyen kişilerden gelen cevapsız aramaları bazen görebiliriz. Bu durumda arayan kim diye merak ederiz. Arayanın kim olduğunu öğrenebilmek için arayan kim sorgulamak için 11833 bilinmeyen numaralar servisimizden bilgi alabilirsiniz. Arayan numara Turkcell, Vodafone, Türk Telekom mobil operatörlerinden hangisinde olursa olsun, numara sorgulama servisimiz ile kim olduğunu görebilirsiniz.

Arayan kim numara sorgulama servisi olarak bilgi alabileceğiniz 11833’de numara sorgulama, isim sorgulama, fatura sorgulama, dava ve firma sorgulama gibi işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz. Arayan kim sorgula işlemi gerçekleştirdiğinizde sizi arayan kişinin isim ve soy ismini öğrenebilirsiniz. eğer istediğiniz tam tersi durumsa, isim ve soy isim ile şehir bilgisini girdiğinizde yine bilgi servisimiz ile telefon numarasını bulabilirsiniz.

Vodafone Hattını Arayan Kim Sorgula

Sorgulamak istediğiniz numaranın kim olduğunu öğrenebilmek için dakikalarca beklemenize gerek yok. Mümkün olduğunda arayan kim öğrenebilirsiniz. Kimin aradığını öğrenmek için araştırma yapmanıza gerek kalmadan anında arayan kim Vodafone bilgisini numara sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Tanıdığınızın numarasına da ulaşmak Turkcell, Vodafone, Türk Telekom mobil operatörlerinden hangisinden hizmet alırsanız alın bilinmeyen numaralar servisimiz ile öğrenebilirsiniz. Teknoloji bu kadar gelişmişken siz de istediğiniz zaman istediğiniz kişinin telefon numarasını bulabilir, arayan kim olduğunu anında öğrenebilirsiniz.

Daha önce yayınlamış olduğumuz "Bilinmeyen Numaralar" başlıklı yazımızı da inceleyerek konu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

Numaradan İsim Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.