Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

İsimden Numara Öğrenme

Çok yakın arkadaşlarının numarası mı değişti? Hiç üzülme. Çünkü 11833 isimden numara öğrenme işlemini yapabileceğin rehberlik servisi ile tanış. Her zaman yakın arkadaşlarına ulaşabilmen konusunda derdine deva oluyoruz. Adını soyadını bildiğin arkadaşının telefon numarasına ulaşabilmen için hemen şimdi numara sorgulayabilirsin. Bulmak istediğin kişilere ulaşabilmen konusunda başkalarına danışmana gerek yok. Çünkü 11833 rehber servisinden bilgi alabilmenin farkını ve hızını görebilirsin.

Ayrıca 11833 Android ve İos uygulamaları ile telefonuna indirerek uygulama üzerinden de sorgulama yapabilirsin. Düğüne birden fazla kişiyi çağıracağın zaman uygulamamızı da kullanarak hızlı sorgulama yapabilirsin. İsimlerinden kolayca numara öğrenebilirsin. Her defasında aradığın kişileri bulabilmek adına bu işlemleri tekrar edebilirsin.

isimden numara öğrenme

Vodafone'dan İsimden Numara Öğrenme

Aradığın kişinin telefon numarasını hatırladığın kadarı ile Vodafone olduğunu hala düşünüyorsan, isimden numara sorgulama Vodafone için sorgulama yapabileceğini söyleyebiliriz. Vodafone numarasını, servisimiz operatör veri tabanı üzerinden sorgulamanı sağlamakta. Bu nedenle Vodafone’dan isimden numara öğrenebileceğini bilmelisin. Herkes bu konu hakkında sana bir şeyler söyleyebilir. Önemli olan seni doğru sonuca ulaşman ve doğru şekilde sorgulama yapmandır. Adını, soyadını yazdıysan numarasını bulman an meselesi. Tek tıkla sonuca ulaşabilirsin.

Eski aile dostunu kızının düğününe çağırmak için telefon numarasına ihtiyaç duyduğunda herkesi arayıp rahatsız etmektense isimden numara öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsin. Bu senin için zaman açısından daha yararlı olacaktır. Merak ettiğin zaman ve eski dostuna ulaşabilmen için izlemen gereken yollardan biridir. Çocukluk arkadaşınla tekrar görüşebilmek, sohbet edebilmek ve güzel bir gün için bir arada olabilmek için şimdi isimden numara sorgula.

Turkcell'den İsimden Numara Öğrenme

Hattın Turkcell ise isimden numara bulma Turkcell için de işlem yapabilirsin. Turkcell hattını kimin aradığını bulmak ya da hattına kayıt ettiğin kişinin telefon numarasını bulmak için servisimizi kullanabilirsin. İstediğin insanlarla iletişim halinde olabileceksin. Programlardan geri kalmayacaksın. İsimden numara öğrenme servisimiz sayesinde de telefonundan silinen numaralara tekrar ulaşabileceksin. 

Konuyla ilgili dilerseniz "İsimden Numara Sorgulama" başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz. 

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
İsimden Numara Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres

Şirket Telefonu Sorgula

Şir­ket te­le­fo­nu sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Firma Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Firma Şehir Bölge

Fatura Sorgula

Fa­tu­ra sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz ve­ri­ta­ban­la­rı­mız ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler ve­ri­ta­ban­la­rı­mız­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.