Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Güncel Fatura Sorgula

güncel fatura sorgula

İletişim sektöründe olsun, diğer sektörlerde olsun hizmet alıyorsak eğer, o sektörün hizmetinden faydalandığımız sürece bize yansıyan faturaları ödemek zorundayız. Sürekli olarak hizmet almak için fatura takibini de gerçekleştirmemiz gerekir. Faturalarımızı fatura kesim tarihinden önce stres yaşayabilirsiniz. Çünkü faturanızı ödemediğiniz zaman hizmet kesintisi yaşamamız için ve cezalı işlem almamız için faturalarınızı güncel dönem borcunu öğrenerek ödeme yapabilirsiniz. Sitemizden fatura sorgula işlemi yaparak fatura borcunuzu öğrenebilir, güncel ve geçmiş borçlarınızı sitemizden kolay yoldan öğrenebilirsiniz.

Hasta olduğunuzda evden dışarı çıkamıyorsanız, faturanızı öğrenmek için de izin alamıyorsanız, fatura ödeme merkezlerine gitmeden Turkcell fatura sorgula işlemi ile Turkcell hattınızın faturasını öğrenebilirsiniz. Fatura sorgula ile faturanızı öğrenmek istediğiniz her zaman sitemizden bilgi alabilirsiniz. Online olarak eşinizin, dostunuzun, uzakta olan ve okuyan kardeşinizin telefon faturasını öğrenebilirsiniz. İnternetten fatura sorgulamanın kolaylığını siz de keşfedebilirsiniz.

Ödenmemiş Borcunuz Varsa Hemen Şimdi Faturanızı Öğrenebilirsiniz

Faturanızın borcunu öğrendiğinizde fatura ödemeniz daha da kolaylaşır. Çünkü ödeyeceğiniz miktarı bildiğiniz zaman bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Anında Vodafone fatura sorgula işlemi yaparak Vodafone hattınızın faturasını da öğrenebilirsiniz. Fatura öğrenme servisimiz ile birlikte kısa sürede tüm faturalarınızın borcunu öğrenebilirsiniz. Bu servisimiz aracılığı ile istediğiniz zaman faturalarınızı öğrenebilirsiniz.

Faturasız olan hattınızı faturalıya çevirdiğiniz zaman faturanız gelmediyse hizmetiniz kesilmemesi için fatura borcunuzu öğrenebilirsiniz. Hızlı, kolay sorgulama yapmanız için hemen sitemizden fatura sorgula işlemi yapabilirsiniz.

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
İsimden Numara Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres

Şirket Telefonu Sorgula

Şir­ket te­le­fo­nu sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Firma Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Firma Şehir Bölge

Fatura Sorgula

Fa­tu­ra sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz ve­ri­ta­ban­la­rı­mız ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler ve­ri­ta­ban­la­rı­mız­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.