Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

İsimden Numara Sorgulama

isimden numara sorgulama

Hatıralar bizim için belleğimizde önemli bir yer tutar. Zaman zaman gözlerimiz dalar ve geçmişte yaşadıklarımızı düşünmeye başlarız. Gittiğimiz yerleri, konuştuğumuz insanları, hatıralarımızı düşünüp dururuz. Bazen de “Keşke bir sesini duyabilseydim.” dediğimiz kişileri düşünebiliriz. Çoğu zaman bu insanlar gözlerimizin önüne gelerek sohbetlerine karşı özlemimiz artar. Bu durumda yapabileceğiniz en güzel şey uzakta olan veya uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızın telefon numarasını isimden numara sorgulama ile öğrenebilmenizdir. Bu sayede arkadaşlarınızın sesini duyabilir, tekrar görüşebilir, sohbetlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

İsimden Cep Telefonu Numarası Bulabilmenizde En Doğru Adrestesiniz

Teknoloji geliştikçe her sene her markada yeni model telefon çıkmaktadır. Telefonumuz işlerimizi yürütmede yavaş kaldığında yeni telefona geçmenin vakti gelmiş demektir. Yeni telefon aldığınızda eski telefonunuzdaki önemli olan kişilerin bazılarının telefon numarasını kaybettiğinizi fark ettiniz. Telefon rehberinizde kayıtlı olması gereken kişinin telefon numarasına ulaşabilmek için en kolay yol isimden cep numara bulma işlemi yapmaktır. Cep telefon numarası bulabilmek için istediğiniz zaman kişi sorgula servisimizden isimden numara sorgulama yapabilirsiniz.

İsimden cep telefon numarası sorgulama yapabilmek günümüzde işlerimizi kolaylaştırmak için vardır. Kişi sorgula servisimiz ile aradığınız insanları bulmanızda yardımcı oluyoruz. Ad soyad ile telefon numarasını bulabilmek için en kişi sorgula servisimiz ile bulabilirsiniz. İsimden numara sorgulama ile kolayca aradığınız

İsimden Numara Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.