Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Numara Sorgulama

numara sorgulama

Numara sorgulama işlemini yapmak bilmediğiniz numaraların kime ait olduğunu öğrenebilmek için gerekli bir işlemdir. Bu işlem sayesinde arandığınız numaranın sahibini hemen öğrenebilirsiniz. Son zamanlarda çok sayıda değişik kurumların müşteri temsilcileri tarafından aranıyor ve bu durum belli bir süreden sonra can sıkıcı bir duruma dönüşebiliyor. İşte tamda bu ve bunun gibi durumlar için geliştirilen bilinmeyen numara sorgulama servisimiz aracılığı ile hemen sizi arayan numaraların kime veya hangi kuruma ait olduğunu öğrenerek, bu numaraları engelleyebilirsiniz.

Numara Sorgulama Turkcell

Türkiye'nin en büyük telekomünikasyon firmalarından olan Turkcell'e ait numara sorgulama işlemleriniz için sorgulama alanımızı kullanabilirsiniz. Numara sorgulama Turkcell ve diğer tüm operatörler için sistemimizden yapılabilmektedir. Turkcell operatörünü kullanıyor ve başka bir operatöre ait numarayı sorgulamak istiyorsanız yine bilgi servisimizi kullanabilirsiniz.

Bizim servisimiz RH-018 lisans belgesine sahip olup, sistemimizde kayıtlı olan ve sorgulama sonucunda sizlerin karşına çıkarılan sonuçlar gerçek bilgilerden oluşmaktadır.

Numaradan İsim Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
  
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.