Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

İsimle Telefon Numarası Bulma

isimle telefon numarası bulma

İş görüşmesi için bir yere başvurduğunda oradan gelecek olan aramayı beklersin. O arama geldiğinde ise heyecanlanır ve görüşme için randevunu alırsın. Görüşme iyi geçer ve sana kart verilir. Karşındaki kişinin kartını kaybedersen üzülmeni istemeyiz. İstediğin zaman adını soyadını hatırladığın ve görüştüğün kişinin telefon numarasına ulaşabilirsin. İsimle telefon numarası bulma çok kolaydır. Adını soyadını ve şehri yazdığında sana o kişiye ait telefon numaralarını listeleriz. Bu sadece iş görüşmesi ile sınırlı kalmadan, bulmak istediğin arkadaşlarına, akrabana tekrar kavuşabilir, onların sesini duyabilirsin.

Cep telefon numarasını veya ev telefon numarasını öğrenmek istediğiniz kişileri sizlere gösteriyoruz. Eski arkadaşlarınıza ulaşmanıza, önemli bağlantılar kurmak için telefon numarasına ulaşmanız gereken kişilere ulaşmanızı sağlayarak isimden numara bulma yöntemini kullanmanızı sağlıyoruz. Elinizde sadece ad soyad olması yeterlidir. Tüm şehirleri deneyerek aradığınız kişiye de ulaşabilir, bilgi alanını daraltmak için de sadece tek şehir bilgisi girebilirsiniz. Türkiye sınırları içinde 11833 rehber servisimizden en kısa sürede isimle telefon numarası bulma yapabilirsiniz.

Vodafone İsimle Telefon Numarası Bulma

Birçok operatörden sorgulama yapabileceğiniz gibi isimden numara sorgulama Vodafone için de isimle telefon numarası bulabilirsiniz. Günün her saatinde telefon numarası öğrenebilir, bilinmeyen numaralarda isimle telefon numarası bulma yapabilirsin. Teknolojinin birleştiği noktada isimden numara sorgulama yapabilmeniz için en kısa yöntemlerle saniyeler içinde telefonunuzdan sorgulama yapmanızı sağlıyoruz. İstediğiniz zaman 11833 servisimiz ile isimle telefon numarası bulma yapabilir, merak ettiğiniz kişinin telefon numarasını saniyeler geçmeden öğrenebilirsiniz.

İsimden Numara Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.