Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Numara Bulma

numara bulma

Herkeste bir cep telefonu bulunmakta. Sabit hatlı telefonlar, iş telefonları, ev telefonları haricinde cep telefonlarımız da hayatımızın vazgeçilmezleri arasında. Numara bulma bilinmeyen numaralar servisi olarak hayatının vazgeçilmez parçası olan telefonuna gelen çağrıların kimden geldiğini öğrenmende yardımcı oluyoruz. 11833 ile uygulamamızı telefonuna indirerek, internet sitemize girerek ya da 11833’ü arayarak numara sorgulama yapabilirsin. Türkiye’de hizmet veren tüm operatörlerden sorgulama yapmana yardımcı oluyor, aradığın veya seni arayan kişinin kim olduğunu öğrenmende destek oluyoruz. Bilinmeyen numaralar servisleri arasında öncü konumdayız ve öncü olmaya da devam etmek için çalışmalarımıza tüm hızı ile her gün en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmaktayız.

Türkiye’nin her yerinde numara sorgulama yapabilmek için cep telefonundan servisimize tıklaman yeterli. Giriş yapmadan, üyelik yapmadan da numara sorgulayabilmen mümkün. Telefondan hızlı bir şekilde numara bulma servisi ile sorgulama yapabilmek her defasında önemli. Bu nedenle sorgulama anını maksimum hızlı tutarak sorgulama yapmanda yardımcı oluyoruz. Cep telefonundan hızlı bir şekilde isimden numara sorgulayabilirsin. Yıllar önce kaybettiğin kişinin telefon numarasına bu şekilde ulaşabilmen her zaman mümkün.

Turkcell Numara Bulma

Turkcell operatöründen yeni aldığın hattının içine arkadaşlarının telefon numaralarını ekleyeceksen, önceki telefonunda ya da hattında bulunan numaraları alabilirsin. Rehberin silindiyse Turkcell isimden numara sorgulama ücretsiz alanlara bakmaya çalışırsın. Bunu çoğu insan yapar. Maalesef üzülerek söylememiz gereken bir şey müşterilerimizin çoğu 11833’te sorgulama yapmadan önce böyle sıkıntılar yaşadığını söylemektedirler. Ücretsiz olan çoğu şeyde günümüzde geri dönüşünü kolayca alamayabilirsin. Fazla uğraşmadan, hemen doğru sonuca ulaşabilmek her zaman senin elinde. Bu nedenle hem vakitten kazanmak hem de doğru sonuç alabilmek için Turkcell hattın üzerinden numara sorgulayabilir, numara bulma işlemini gerçekleştirebilirsin. 

Konuyla alakalı dilerseniz önceki yazılarımızdan "İsimden Numara Bulma" başlıklı makalemizi de okuyabilirsiniz. 

Numaradan İsim Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
  
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.