Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Bilinmeyen Numaralar Nasıl Bulunur?

bilinmeyen numaralar

Yürürken geçen gün bilmediğin bir numara tarafından arandığın aklına geldiği zaman telefonundan hemen bilmediğin numarayı sorgulayabilirsin. Programa ihtiyaç kalmadan hemen online olarak numara yazarak sorgulama yapabileceğin servisimiz ile gönül rahatlığı ile numara sorgulama yapabilirsin. “Bilinmeyen numaralar nasıl bulunur?” diye aklına her ne zaman gelirse gelsin, istediğin zaman kolay bir şekilde numara sorgulayabilirsin.

Nasıl sorgulama yapacağını hemen anlatalım. Yazının üstünde hemen karşına çıkan sorgulama alanına seni arayan numarayı yazıyorsun ardından sorgulaya basıyorsun. İşte bu kadar basit! Tek tıkla bilinmeyen numaralar servisi ile bilmediğin numaranın kim olduğunu kolayca bulabiliyorsun. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom operatörlerinden istediğin numaranın anında kim olduğunu sana göstermekteyiz. Gün boyunca çağrılardan gelen sesleri duymak zorunda değilsin artık. Huzursuz olduysan seni arayanın kim olduğuna ulaşabilmek için hemen bilgi teknolojileri servisimizden destek alabilirsin.

Bu servisi sunabilmek için BTK tarafından lisans almak zorunluluğu kılınmıştır. Bu nedenle numara sorgulama yapabilmek için lisanslı rehber servisi olup olmadığına dikkat etmelisin. Rahatsız olduğun numaranın kim olduğunu öğrenebilmek için servisimizden güvenle sorgulama yapabilirsin. Çünkü servisimiz lisanslıdır ve doğru sonucu alabilmen için çalışmaktayızdır.

Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar Nasıl Bulunur?

Türk Telekom operatörünü mü kullanıyorsun? Seni arayan numaranın kime ait olduğunu anında öğrenebilirsin. Yukarıda yazdığımız gibi Türk Telekom bilinmeyen numaralar ile sorgulama işlemini yapabilirsin. Sabit telefon, ev telefonu ve iş telefonu numaralarının hepsine ulaşarak kimin seni aradığını anında ortaya çıkarıyoruz. “Türk Telekom operatörüne ait bilmediğin numaraların kime ait olduğunu nasıl bulabilirim?” diye merak ettiğin her zaman sorgulama yapabilirsin.

En son yayınladığımız "Bilinmeyen Numara Öğrenme" başlıklı yazımızı da inceleyerek konu hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. 

Numaradan İsim Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
  
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.