Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Elektrik Faturası Sorgulama

elektrik faturası sorgulama

Elektrik hayatımızı her yönüyle etkiler. Eksikliğinde ise özellikle telefonlarımızın şarjının olmaması elektriğe bağlıdır. Bu nedenle elektrik faturası sorgulama yaparak güncel elektrik borcunu öğrenebilirsin. Türkiye’de elektrik faturası sorgulama yapabilmek için sorgu merkezlerine ya da ilgili ödeme merkezlerine gitmek gerekebiliyor. Bunun kolay yolu var. Abone numaran ile telefonundan zaman kaybetmeden sorgulama yapmanı sağlıyoruz. Çok rahat ve sadece tek tuşla fatura sorgulama yapabileceğin 11833 rehber servisimiz merak ettiklerini cevaplıyor!

Enerjisa Elektrik Faturası Sorgulama

İstanbul’da Anadolu yakasında Enerjisa, Avrupa yakasında ise CLK Boğaziçi elektrik hizmet vermektedir. Enerjisa elektrik faturası sorgulama ile Enerjisa ait faturalarınızı öğrenebilirsin. İstanbul’da sıra beklemeden zamanı yöneterek anında sorgu yapmanızı sağlıyoruz. Böylece abone numarası ile kolayca fatura sorgulayabilirsin. Kaliteli ve kesintisiz elektrik faturası sorgulama yapabilmen için operatörlerle ve ilgili kurumlar ile çalışmaktayız. Borç sorgulama, borç ödeme gibi işlemler artık internet ortamında çoğu kişi oturduğu yerde işlemlerini hallediyor. Sende fatura borcunu öğrenebilmek için yukarıdaki fatura sorgulama alanından faydalanabilirsin. Elektrik abone no öğrenme için de eski faturanın üzerinde yazan yazıya dikkat edersen göreceksin. Bu ayki borcunu öğrenmek ve güncel borcunun ne kadar olduğunu öğrenebilmek için hemen şimdi fatura sorgula!

Fatura Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

  
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.