Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Turkcell Bilinmeyen Numaralar

turkcell bilinmeyen numaralar

Turkcell operatöründen hizmet alıyorsan, telefon numarası bulmak için dışarıda dolaşmana hiç gerek yok. Telefondan numara sorgulama yapabilmek her zaman önemlidir. Çünkü bilmediğin numaradan sorgulama yapabilirsin, önemli olan kısmı ise doğru sonuç alabileceğin bir yerden sorgulama yapmış olmaktır. Turkcell operatörüne bağlı olarak tüm operatörlerde kolayca Turkcell bilinmeyen numaralar servisini kullanabilirsin. Numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için bilinmeyen numaralar servisi olan 11833’ten rehber bilgisi alabilirsin. Başka sitelerde boşa sorgulama yapmak için uğraşma. En güzel sonucu online numara sorgulama servisimiz ile alabilirsin. Eğer online servisimizi kullanmak istemiyorsan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsin.

Tüm bunların yanında Android ve IOS işletim sistemlerine özgü telefon, tabletine indirebileceğin uygulamalarımız mevcut. Bilinmeyen numara öğrenme işlemini her an cep telefonunda uygulamamızı bulundurarak da numaradan isim sorgulama, isimden numara sorgulama yapabilirsin. Gündelik hayatta emin ol çok fazla bilinmeyen numaralar aramakta ve karşındaki kişilerin de niyeti de belli olmayabiliyor. Her koşulda dikkatli olmakta fayda var.

Üstelik Turkcell bilinmeyen numaralar servisimiz BTK tarafından onay belgesine sahip yüzde yüz güvenli bir sistemdir. Bu sebeple yapacağın sorguların net ve kesin bilgilerden oluşacağına emin olabilirsin.

Turkcell İsimden Bilinmeyen Numaralar

Kullandığın operatör Turkcell ise en basit yöntemle Turkcell isimden numara sorgulama yapabilirsin. En kaliteli alt yapıya sahip bilinmeyen numaralar servisimiz sayesinde aradığın kişinin telefon numarasını isimden bilinmeyen numaraları sorgulayarak öğrenebilirsin. Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli rehber servisinden ihtiyacın oldukça sorgulama yapabilir, hizmetimizden faydalanabilirsin. İnternetten kolayca ulaşabileceğin servisimiz sayesinde arayan kişiye tekrar dönmen gerekip gerekmediğine karar verebilirsin. Bilinmeyen numaralar servisimiz ile arayan kişinin kimliğine hemen ulaşabilirsin. 

Numaradan İsim Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.