Siteyi görüntülemek için lütfen cihazınızı dikey konuma getirin.
Bilgi Servisleri
En Yakın Taksi Durağı Sorgulama Bulunduğunuz lokasyona en yakın taksi durağının telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey asistanınıza bulunduğunuz noktayı bildirmeniz.
Hastane ve Acil Servis Sorgulama Bulunduğunuz lokasyona en yakın özel veya devlet hastanesi, poliklinik, sağlık ocağı, ambulans servisleri ve acil servislerin telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Çilingir ve Yol Yardımı Sorgulama Çilingir veya yol yardımı hizmetinden faydalanarak size en yakın çözüm sunabilecek çilingir, tesisatçı veya çekiciye sizi yönlendirebiliriz.
Şans Oyunları ve Maç Sonuçları Sorgulama Milli Piyango, Şans Topu, Sayısal Loto, On Numara ve Süper Loto sonuçlarını hemen öğrenebilir, ayrıca devam eden futbol maçlarının dakika ve skor bilgisine, bitmiş maçların sonuçlarına ulaşabilirsiniz.
Kredi ve Yurtlar Kurumu Borç Sorgulama Kurum'dan almış olduğunuz Öğrenim ve/veya Katkı Kredisi'ne borçlarınızı sorgulayabilir, ödeme vadeleri ve tutarları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Elektrik, Su, Doğalgaz, Telefon Borç Sorgulama 11833 Asistanınızla görüşerek Elektrik, Su, Doğalgaz ve Telefon borcunuzu sorgulayabilirsiniz.