Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Ücretsiz İsimden Numara Sorgulama

ücretsiz isimden numara sorgulama

Arkadaşının telefon numarasını bulmak için ücretsiz isimden numara sorgulama siteleri mi arıyorsun? Öncelikle bu durumunu uyarmamız gerek. Çünkü isimden numara sorgulama, bilinmeyen numaralar servisi gibi hizmetleri veren sitelerin BTK tarafından onaylı olması gerekmekte. Eğer sen arkadaşının telefon numarasını öğrenebilmek için ücretsiz yolları denersen kurdukları tuzağa düşebilme ihtimalin yüksek. Bu nedenle gel sen güvenilir servisimiz 11833 ile arkadaşının numarasını gerçekten öğren. Doğru sonuç gösterdiğimiz için istediğin operatör üzerinden sorgulamanı gerçekleştir. Aradığın arkadaşının telefonunu rehberine kaydetmeyi de unutma. Arkadaşının güncel telefon numarasını hemen servisimizle öğren.

Ücretsiz Turkcell İsimden Numara Sorgulama

Diyelim ki rehberinde kayıtlı olan numaranın silindiğini fark ettin. Acil olarak da arkadaşına ulaşabilmen gerekiyor. İsimden numara bulma Turkcell operatörü üzerinden işlemini gerçekleştir, hemen arkadaşının numarasına ulaş. Web üzerinden sitemizde sorgulama yapabileceğin gibi telefon ya da tabletine 11833 uygulamamızı indirerek de işlemini gerçekleştirebilirsin. Ücretsiz isimden numara sorgulama yapmak için boşuna kendini yorma. Çünkü sonuç alamayacaksın. Sonuç alsan dahi o sonucun doğru olup olmadığından emin olamazsın.

Ücretsiz Vodafone İsimden Numara Sorgulama

Aynı işlemleri isimden numara sorgulama Vodafone için de gerçekleştirerek aradığın arkadaşının telefon numarasını anında bul. Çok sorgulama yapacaksan eğer kredi alabilir, üyelik işlemini gerçekleştirebilirsin. Bunun dışında arkadaşının telefon numarasını öğrenmek istiyorsan üye olmadan, şifre ile giriş yapmadan hemen adı ve soyadı üzerinden telefon numarasını öğrenmeye ne dersin?

Ayrıca Türk Telekom ile ilgili işlemlerini de tüm Türkiye üzerinden işlemlerini halledebilirsin. İstediğin her yerde telefon numarası sorgula, aradığın kişileri öğren ya da seni arayan numaranın da kim olduğunu anında bul.

İsimden numara sorgulama işlemi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için dilerseniz önceki yazılarımızdan "İsimden Numara Sorgula" başlıklı makalemizi de inceleyebilirsiniz. 

İsimden Numara Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.