Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Numara Sorgulama Servisi

numara sorgulama

Türk Telekom mobil, Vodafone, Turkcell üzerinden numara sorgulama işlemini gerçekleştirmek için 11833 Bilinmeyen Numaralar Servisimiz üzerinden numara öğrenebilirsiniz. Arayan numaranın kim olduğunu öğrenebilmeniz için cevapsız çağrınızı veya bilmediğiniz mesaj atan numarayı servisimize yazmanız gerekir. 11833 Bilinmeyen Numaralar Servisimizden numara sorgulamayı internetten online olarak yapabilirsiniz. Bilmediğiniz numaraları bulabilmeniz için anında sorgulama işlemini gerçekleştirerek tüm operatörlerden numara sorgulama yapabilirsiniz. Hemen yukarıdaki butona tıklayarak ve numarayı yazarak bilmediğin numarayı hemen öğrenebilirsiniz.

Turkcell Numara Sorgulama

Cep telefonunuzdan Turkcell numara sorgulama yapabilir, hemen sizi arayan numaranın kim olduğunu bulabilirsiniz. Bilinmeyen numaraların bizi araması çoğu zaman bizi gerer. Ama bilinmeyen numaralar servisini kullanarak numara sorgulama Turkcell işlemini gerçekleştirdiğinizde gerginliğiniz kalmaz. Çünkü kimin aradığını bilirsiniz. Tanıdık biri ise içiniz rahatlar, tanımadığınız biri ise ne yapacağınıza karar verirsiniz. Sürekli arayan numaraya karşı önlem almanız mümkündür. Bu nedenle numara sorgulama yapmak her zaman çok önemlidir.

Vodafone Numara Sorgulama

Türk Telekom mobil, Turkcell operatörlerindeki numaraları sorgulayabileceğiniz gibi Vodafone operatörüne ait numaraları da sorgulayabilirsiniz. Gece yarısı gelen çağrının kim olduğunu 11833 Bilinmeyen Numaralar Servisimiz ile öğrenebilirsiniz. Numara sorgulama Vodafone sayesinde her defasında aklınızda numaralar konusunda sorular kalmayacak. İstediğiniz zaman mesaj atan numarayı, siz toplantıdayken arayan numarayı öğrenebilirsiniz.

İster numaradan sorgulama, isterseniz de isimden numara sorgulama yapabilirsiniz. Bilgi servisimizde fatura sorgulama, dava sorgulama gibi sorgulama işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. 11833 bilgi servisimiz hayatınızı kolaylaştırmak için vardır ve istediğiniz zaman da aklınıza takılan sorulara cevap vermeye her zaman servisimiz sizin için hazırdır.

Numaradan İsim Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.