Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

İsimden Numara Sorgulama Mesajla

isimden numara sorgulama mesajla

Telefon numarasını aradığın kişilerin isimden numara sorgulama mesajla işlemini gerçekleştir, aradığın numarayı hemen bul. Arkadaşına ulaşmak istediğinde, eski dostunun güncel telefon numarasını öğrenmek istediğinde hemen 11833 ile öğren. Çok kolay ve basit yöntemle telefonundan veya tabletinden gün içinde istediğin saatte arkadaşının telefon numarasını bul.

Bu servisten nasıl yararlanabilirsin? Aşağıda senin için anlatıyoruz:

  • İlgili alana ad-soyad ve şehir bilgisi girmen,
  • Sorgula butonuna basman,
  • İşlem takibini sağlaman.

Türkiye’de en çok tercih edilen bilinmeyen numaralar servisi olarak rehberlik hizmetini günün her saatinde kullanabilmen için tüm servisimizi yedi yirmi dört açık tutuyoruz. İnternetten isimden numara sorgulama ücretsiz işlemini gerçekleştirdiğinde anında tüm operatörlerde sorgulamış olursun. Ayrıca uygulamalarımız üzerinden de isimden numara sorgulama mesajla işlem yapabilir, telefonundan bir yere girmeden de numara sorgulayabilirsin.

Vodafone İsimden Numara Sorgulama Mesajla

Vodafone hatlı arkadaşının telefon numarasına Vodafone isimden numara sorgulama mesajla uygulama üzerinden de ulaşabilmen her zaman mümkün. Uygulama ile uğraşmak istemiyorsan yukarıda yer alan sorgulama alanında ad soyad girişi yaparak güncel telefon numaralarını sorgula. Bu yöntemler ile istediğinde aradığın kişiye ulaşabilir konumda ol. Müşteri temsilcisi ile görüşmektense, hemen numarasını öğrenmeye ne dersin? İnternetten isimden numara sorgulama mesajla işlem yapmak anlattığımız gibi çok kolay. Tüm merak ettiğin kişilerin telefon numaralarına ulaşabilmek için hemen şimdi numara sorgulamaya başla.

Konu ile ilgili önceki yazılarımızdan "Bilinmeyen Numaralar İsimden Numara Sorgulama" başlıklı makalemizi de dilerseniz inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz. 

İsimden Numara Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.