Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

İnternet Faturası Sorgulama

internet faturası sorgulama

İnternet teknolojisi geliştikçe cep telefonlarımıza kadar geldi. Bunun sonucunda da telefonlarımızdan da internete girer olduk. İnternet faturası sorgulama yaptığımızda ise sadece telefonlarımızla sınırlı kalmıyor. Evde, işte olan internet sayesinde gündemi takip edebiliyor aradığımız bilgileri kolayca bulabiliyoruz. İstediğimiz zaman da internete girerek araştırmamızı yapıyoruz. Sadece araştırma değil, işlerimizin birçoğunu da internet sayesinde yapabiliyoruz.

Bazı günler işten çıkıp yetişmesi gereken raporlara evde devam etmek gerekebiliyor. Bu durumda internete çoğu zaman ihtiyacımız oluyor. Evimizde internetin olması her zaman işlerimize kolay bir şekilde bakmaya, kaçırdığımız dizileri online izlemeye gibi bir çok işleri internetten istediğimiz zaman yapabiliyoruz. Telefondan da çoğu zaman internete girerek kaçırdığımız dizileri izleyebiliriz. Fakat dayanamayıp cep telefonumuzdan mobil üzerindeki internet sayesinde izlediğimizde bazen faturamızı aşabiliyoruz. Türk Telekom mobil fatura ödeme yapmadan önce faturamızın borcuna bu tarz sebeplerden dolayı sürekli borcumuzu kontrol etmekte her zaman fayda var. 11833 fatura sorgulama servisi ile telefon numaranız üzerinden fatura borcunuzu sorgulamanız her zaman mümkün.

Türk Telekom İnternet Faturası Sorgulama

Evdeki internet genelde ev telefonu ile bağlantılı kullanılıyor. Bu nedenle internet faturasının içinde telefon kullanım ücreti de yazabilir. Türk Telekom fatura görüntüleme yaptığınızda tüm faturayı bu şekilde düşünmeniz mümkün. Faturanızın borcunu görebilmek ve her defasında da fatura ödeme merkezlerine gitmemek için istediğiniz zaman fatura borcunu sorgulayabilirsiniz.  

Fatura Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

  
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.