Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Bilmediğin Telefon Numaralarını Numara Sorgula

numara sorgula

İnternet üzerinden telefon numarası sorgulama yaparak bilmediğin numarayı kolayca öğrenebilirsin. Evde, yolda, işte, arabada numara sorgulama yaparak telefon numarasının kime ait olduğunu hızlı bir şekilde bulabilirsin. Telefonunu arayan kişinin kim olduğunu öğrenmenin birçok yolu vardır. İnternet üzerinden bilinmeyen numaralar servisini kullanmak da en kolay ve basit yöntemidir. Numara sorgula ile işlemlerin hızlı bir şekilde yapılarak saniyeler içinde seni arayan kişinin kim olduğunu bilebilirsin.

Numaradan İsim, İsimden Numara Sorgula

Fatura sorgulama, isimden numara sorgulama, numaradan isim sorgulama, dava sorgulama, firma sorgulama gibi işlemlerini 11833 servisimiz sayesinde öğrenebilirsin.  Kolayca aklındaki tüm işlemleri cep telefonundan servisimizi kullanarak gerçekleştirebilirsin. Türkiye’nin her yerinde cep telefonundan, bilgisayarından, tabletinden, akıllı cihazlarının hepsinden internet sayesinde sitemize girerek Vodafone numara sorgulama işlemini yapabilir,  rehberinde kayıtlı olmayan numarayı hızlı bir şekilde öğrenmek numara sorgula sayesinde bulabilirsin. Merak ettiğin numaraların hepsini öğrenmek için eksiksiz ve doğru bir şekilde servisimizin bulunduğu alana yazman gerekiyor. Doğru bir şekilde numaranı eklediğin zaman sonucu görebilirsin.  

Eski çalıştığın yerde bir arkadaşının telefon numarasına ihtiyacın olduğunda adını soyadını bildiğin kişinin telefon numarasını isimden numara bulma servisimiz sayesinde bulabilirsin. En ihtiyacın olduğunda kurtarıcın olan bilinmeyen numaralar servisimizden 7/24 faydalanabilirsin. Çok uzun zamandır bulmaya çalıştığın kişinin telefon numarasını da yine servisimiz sayesinde bulabilirsin.

Numaradan İsim Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.