Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Bilinmeyen Numaralar Servisi

bilinmeyen numaralar servisi

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun onayı ile bilinmeyen numaralar servisi olarak rehberlik hizmeti vermekteyiz. Uzman kadromuz ile günün yedi yirmi dört servisimize ulaşmanız mümkündür. İstenildiği zaman online sorgulama yapabilir, isterseniz de numara sorgulama ile sesli çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuza yüklediğiniz 11833 uygulaması sayesinde gün içinde hemen sorgulama yapma imkanını sizlerle paylaşıyoruz. Android ve Ios işletim sistemine sahip telefonlar için uygulamamız mevcuttur. Sabit, ev ve iş telefon numaralarını, kurumsal numaraları kimin aradığını sorgulayabilirsiniz. Kurumsal şirketlerin telefon numaralarını öğrenebilmeniz içinde çağrı merkezimiz aracılığı ile yardımcı olmaktayız.

Yurdumuzda çok fazla sayıda insanın günlük yaşamını etkileyen durumlarla karşı karşıya gelebilmektedir. Bu durumda yapabileceğiniz en iyi durum rehber servisimizden yararlanmaktır. Kim olursa olsun en ufak şekilde beklediğimiz sonuçları almak konusunda sabırsız davranabiliyoruz. Bu nedenle en hızlı sonuca ulaşabilmek için de faydalı olan seçenekleri öğrenmeye çalışıyoruz. Bilinmeyen numaralar sorgulama yapabilmek de bu konunun içinde yer alıyor. Anında numarasını öğrenmeye çalıştığımız kişilerin isim ve soy isim üzerinden numarasını öğrenmek her zaman fayda sağlar. Çünkü isimden numara sorgulamak için acil durumlarda internetten numara sorgulamak kolay durumda olmak zorundadır. Sitemizin de hızı arama motorlarına uygun şekilde düzenlendiği için internetinizin hızı sayesinde de anında sonuç alabilirsiniz.

Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar Servisi

Türk Telekom geçen sene Avea operatörünü satın alarak kullanıcı sayısını arttırmış durumdadır. Bu durum Türk Telekom açısından önemli bir adımdır. Türk Telekom kullanıcılarının da telefonda operatör bilgisi Avea yerine Türk Telekom olarak yazıyor. Bu nedenle Türk Telekom bilinmeyen numaralar servisinden yararlanmak için Türk Telekom üzerinden aramanızı gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelir. Eğer Türk Telekom numarasının kim olduğunu öğrenmek isterseniz de Turkcell ve Vodafone operatörlerinden de numara sorgulama işlemini 11833 rehber servisimizden gerçekleştirebilirsiniz. 

Konuyla alakalı daha önce yayınlamış olduğumuz "Bilinmeyen Numaralar Nasıl Bulunur?" başlıklı yazımızı da dilerseniz inceleyebilir ve daha fazla fikir edinebilirsiniz.

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
İsimden Numara Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres

Şirket Telefonu Sorgula

Şir­ket te­le­fo­nu sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Firma Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Firma Şehir Bölge

Fatura Sorgula

Fa­tu­ra sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz ve­ri­ta­ban­la­rı­mız ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler ve­ri­ta­ban­la­rı­mız­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.